Nie możesz czegoś znaleźć?

Nic się nie martw. Napisz do nas, pomożemy tak szybko jak będzie to możliwe ;)


Paintball

W Złotym Stoku nie brakuje tradycyjnych atrakcji, ale jeżeli lubisz emocje, aktywne spędzanie czasu i dobrą zabawę to musisz skorzystać z gry w paintballa.

Zabierzemy się na duży, zalesiony obszar na obrzeżach Złotego Stoku, dawniej wykorzystywany jako tor saneczkowy. Jest to idealne miejsce do gry w Paintball pełne naturalnych przeszkód: drzew, krzewów; Kanały i rowy stanowiące pozostałości wspomnianego toru saneczkowego. Gra odbywa się przy użyciu profesjonalnych markerów i kulek z farbą jako amunicji. Zabawa dostępna jest dla uczestników od 13 oku życia. Koszt 40 zł z pełnym umundurowaniem i 100 kulkami na początek.

Jeżeli jednak przeraża Cię strzelanie kulkami z farbą, to nie oznacza, że paintball nie jest dla Ciebie, ponieważ możesz skorzystać z paintballa laserowego, zamiast farby strzelasz niewyczuwalną wiązką lasera. Wtedy proponujemy grę w podziemiach kopalni lub w lesie. Ceny oscylują w granicach 20-60 zł w zależności od długości trwania i miejsca gry.

Paintball jest idealnym pomysłem dla grup zorganizowanych, zarówno przy wyjazdach firmowych, wycieczkach szkolnych czy przy organizacji wieczoru kawalerskiego lub urodzin.

Po większą dawkę informacji zapraszamy na naszą stronę.

PAINTBALL TRADYCYJNY I LASEROWY
www.postrzeleni.pl
Marcin Adamiak
T: 607 345 272

Galeria zdjęć